Konserwacja podwozia

0 Comments

Do tematu konserwacji podwozia w firmie AUTO SERWIS VIKING podchodzimy profesjonalnie i na każdym etapie traktujemy bardzo poważnie.
 

Samochód oddany w nasze ręce, zyskuje trwałą i estetyczną powłokę konserwującą, dzięki której będzie służył długo i bezpiecznie.

Przebieg procesu konserwacji podwozia przebiega następująco:
1. W pierwszym etapie demontujemy wszystkie osłony oraz nadkola, aby dokładnie wyczyścić wszystkie elementy i zakamarki.
2. Kolejnym krokiem jest dokładna weryfikacja stanu podwozia, która polega na znalezieniu wszelkich ognisk korozji, które następnie usuwane są z największą starannością. Miejsca te zabezpieczamy specjalnymi środkami, które wiążą rdzę z farbą podkładową.
3. Kiedy wszystkie widoczne ogniska korozji zostaną usunięte, przechodzimy do właściwego etapu konserwacji, którą poprzedza dokładne odtłuszczenie całego podwozia.
W procesie konserwacji, używamy profesjonalnego sprzętu i stosujemy środki renomowanych producentów, które gwarantują dobre i trwałe zabezpieczenie antykorozyjne.
4. Następnie zabezpieczamy nadwozie. Zabezpieczone zostają elementy takie jak: maska, klapa, drzwi, progi, słupki. Tu także stosujemy najlepsze narzędzia oraz środki, przeznaczone do tego rodzaju prac.
Technologia wykonania wymaga od nas czasu, dlatego cały proces trwa około 3-4 dni robocze.
 

Koszt usługi ustalany jest indywidualnie po oględzinach pojazdu i jest uzależniony od wielkości auta, stanu podwozia oraz zakresu prac.

Zapraszamy do kontaktu 
tel. 884031663
/wp-content/gallery/konserwacja-podwozia-1/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Pomoc drogowa 24h

0 Comments

Pomoc drogowa 24h, holowanie do warsztatu lub wskazanego miejsca, naprawa…

Serwis klimatyzacji

0 Comments

W naszym Warsztacie wykonujemy kompleksowy serwis klimatyzacji. Pakiet serwisowy klimatyzacji…